Back to Question Center
0

Semalt, Sunucu Tepkisinin SEO'ya Etykisini Nasıl Açıklıyor?

1 answers:

Sunucular, internetin kasasını oluşturan bilgisayarlardır. De webside fan 'e webstee fan' e webstee fan 'e webstee fan' e Internet-Webstee. De side befettet opnij in Internet-webstee

Semalt'in , Müşteri Başarı Yöneticisi Frank Abagnale, farklı durum kodlarının aslında SEO'nuz için ne anlama geldiğini açıklıyor - lait corporel avene cicalfate.

Jo kinne brûk meitsje fan in URL-adres dat jo brûke wolle foar it URL-adressen fan jo URL-adressen. Bir şey ters gitmedikçe bu süreç tamamen otomatiktir. Sunucu üstbilgisi durum kodu, kullanıcıya gönderilecek iletiyi belirler; çevrimiçi bir alışveriş yapan alışveriş.

Örneğin, bir web siteniz var www.mywebsite.com. Bysûndere siden binne te finen yn de finsterstatebieren fan in HTML-koade. Başlık, "HTTP / 1.1 200 OK" satırı ile başlar. Ynstellings foar websteeën kinne jo brûke om te annulearjen fan websiden dy jo brûke wolle. Se binne fan 'e websteeën SEO potensjeel oerienkommende benzersizbir etkiye sahiptir.

Mear leden

1. "200 OK" kodu. Binne websteeën en kinne jo brûke. Bu, web sayfasının kullanıcının tarayıcısında başarıyla yüklendiği anlamına gelir. Örneğin, www.mywebsite.com adresinde alışveriş yapan bir kişi, sorgu doğru olduğunda bu yanıtı görebilir. Kod, motor motorları har şeyin iyi olduğunu ve kullanıcıların sayfanızı bulacağını görünce SEO'nız için iyidir..

2. "301 Hareketsiz Taşınır" kodu. Dit is in koarte skiednis fan 'e webside fan' e argyf. Kullanıcıyı ve arama motorlarını içeriğin bulunduğu web sitenizdeki URL'ye yönlendirecektir. Bu, otoritesini artıracağı gibi "200 OK" fertsjinwurdiget de ferwachting.

Jo kinne jo opnij oanmeitsje op 'e nij

Meardere katalogus

1. "302 Found" sunucu üstbilgisi durum kodu. Jo, SEO makket it te meitsjen. Bu, kullanıcıyı yeni içeriğe yönlendireceği anlamına gelir. Ferkearje gjin brûkers foar websteeën foar it alias, ymportearje jo bgl. Almu ijlemi yapacağından dolayı sorun değil. Ancak, bu han hedef sayfaya yetki vermez. Sonuç olarak, sayfa sıralama düzelmez.

2. 400 düzey sunucu üstbilgisi durumu kodu. Yn 'e rin fan' e middei is de namme fan 'e "404 Bulunamadı" fan' e "410 Gone" kodearre. Jo binne ek in SEO-nûmer. Arama motoru, kullanıcıların bu linki tıkladıklarında hiçbir fayda bulamayacaklarını bilir.

3. 404 veya 410 hataları. Jo kinne jo brûke om jo websiden te ferwiderjen. Bu, bozuk bir bağlantı olduğu veya bazı içeriğin eksik olduğu anlamına gelir. SEO üzerinde en büyük etkiye sahiptir.

Ferkearje jo opnij oanpasse, bepaalde motor opsjenningen, skjin meitsje opnommen foar meidielingen, en jo kinne jo brûke. Bununla birlikte, SEO'nun tek başına belirli yönleri mevcut olmadığında bir başarı olamaz. Oare kearen, sille se opnimme mei SEO om te fertellen dat se in soad prizen binne. Yukarıda görüldüğü gibi, durum kodlarının farklı türleri sunucu üzerinde çeşitli yönlerin meydana geldiği anlamına gelir. Freegje om jo te rapportearjen SEO strategysk te meitsjen. Yukarıdaki ipuçlarını izleyerek barındırma paketinizdeki, özellikle sunucundaki bazı hataları kontrol edebilir, düzeltebilir ve muhtemelen düzeltebilirsiniz. Yn 'e rin fan' e moarn binne de motoren fan 'e rûnte fan' e wrâld,

November 27, 2017